Pobierz za darmo pierwsze strony

Pierwszy numer już w sprzedaży

Naszą wizją jest, aby przesłanie Bożego przebudzenia mogło dotknąć wszystkich, niezależnie od grupy czy wyznania.

Silne przebudzenie to silne dary służb i ludzie, którzy rozumieją swoją tożsamość w Chrystusie – a tego nie znosi religia. Lider, który pragnie zmiany dla swojego kościoła, musi mieć objawienie i umysł jak ze spiżu.

O magazynie

MarcinPodzorski
Głos Przebudzenia to odpowiedź dla ludzi szukających prawdy Słowa Bożego w czasie chaosu doktrynalnego. Prezentujemy jednoznaczne, jasne, biblijne stanowisko bez politycznej poprawności i rozmiękczania Bożego Słowa.
Marcin Podżorski

/ główny pastor Kościoła Chwały

Piszemy z perspektywy apostolskiego myślenia, działania i budowania.

Nasze przesłanie przede wszystkim podkreśla znaczenie kościoła, który jest miejscem treningu dla wierzących, wzrastających w swoim powołaniu i zdrowym funkcjonowaniu w społeczeństwie.
Poodnosimy tematykę odbudowanego życia, czyli pełnego wymiaru jakości funkcjonowania człowieka, wolnego od kajdan duchowych, intelektualnych czy fizycznych.
Naszym pragnieniem jest, aby zdrowa, biblijna nauka była miała coraz większy wpływ na wierzących i sięgnęła nie tylko indywidualnego człowieka, ale całego narodu.
Video zaproszenie

Zapraszamy Was

Warto czytać

Nasi Redaktorzy polecają

Głos Przebudzenia

,
Magazyn jest odpowiedzią dla ludzi szukających prawdy Słowa Bożego w czasie chaosu doktrynalnego i wielu sprzecznych twierdzeń pojawiających się w kręgach chrześcijańskich.

28.00

Będziemy w kontakcie

Zostaw nam swój e-mail!

Przeczytałem i akceptuję Politykę prywatności serwisu