Pobierz pierwsze strony za darmo

Tematem przewodnim numeru jest nowa reformacja.

Przyglądamy się temu zagadnieniu z perspektywy historycznej, współczesnej, polskiej i europejskiej. Stawiamy pytania o przyszłość; o to, w jakiej mierze zależy ona od kondycji Kościoła Jezusa Chrystusa.

Dziś, podobnie jak w przeszłości, klucz do zmian w społeczeństwie leży w kościele. Oznacza to, że Bóg złożył na nas potężną odpowiedzialność w kontekście losów narodu. Stąd wołanie o nową reformację, która najpierw obejmie chrześcijańskie wspólnoty, a następnie sięgnie społeczeństwa…

O magazynie

MarcinPodzorski
Głos Przebudzenia to odpowiedź dla ludzi szukających prawdy Słowa Bożego w czasie chaosu doktrynalnego. Prezentujemy jednoznaczne, jasne, biblijne stanowisko bez politycznej poprawności i rozmiękczania Bożego Słowa.
Marcin Podżorski

/ główny pastor Kościoła Chwały

Piszemy z perspektywy apostolskiego myślenia, działania i budowania.

Nasze przesłanie przede wszystkim podkreśla znaczenie kościoła, który jest miejscem treningu dla wierzących, wzrastających w swoim powołaniu i zdrowym funkcjonowaniu w społeczeństwie.
Poodnosimy tematykę odbudowanego życia, czyli pełnego wymiaru jakości funkcjonowania człowieka, wolnego od kajdan duchowych, intelektualnych czy fizycznych.
Naszym pragnieniem jest, aby zdrowa, biblijna nauka była miała coraz większy wpływ na wierzących i sięgnęła nie tylko indywidualnego człowieka, ale całego narodu.
Video zaproszenie

Zapraszamy Was

Warto czytać

Nasi Redaktorzy polecają

Głos Przebudzenia

Magazyn jest odpowiedzią dla ludzi szukających prawdy Słowa Bożego w czasie chaosu doktrynalnego i wielu sprzecznych twierdzeń pojawiających się w kręgach chrześcijańskich.

28.00 16.00

Będziemy w kontakcie

Zostaw nam swój e-mail!

Przeczytałem i akceptuję Politykę prywatności serwisu

Wpisz adres email.
Na ten adres wyślemy link do pobrania darmowych stron magazynu.