Zapowiedzi wydawnicze

Jak rozwijać inteligencję finansową u dzieci?

Finansowe IQ

Finansowe IQ to książka zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci, której celem jest położenie właściwego fundamentu dla budowania wolności finansowej w życiu. Uczy ona rodziców, w jaki sposób kształtować stabilizację finansową i przekazywać dzieciom ważne zasady, które przygotują je do sukcesów finansowych.

Przedstawione tutaj zasady są proste i łatwe do zrozumienia oraz wdrożenia w życie. Zostały wykorzystane w praktyce zarówno u dzieci, jak i u dorosłych w celu zbudowania nowych podstaw przełomu w finansach.

Wielu ludzi chciałoby osiągnąć przełom finansowy, ale nie posiadają kapitału ani odpowiednich nawyków czy właściwego sposobu myślenia. Ponadto większość nie ma wyższego celu, któremu miałoby służyć ich bogactwo czy styl życia nastawiony na pomnażanie. Niniejsza książka uczy, w jaki sposób położyć właściwe fundamenty oraz przygotować siebie i dzieci do kroku naprzód w zakresie gromadzenia majątku, zarządzania nim i dystrybuowania go.

Raymond Gabriel jest założycielem i dyrektorem People Systems, wiodącego przedsiębiorstwa społecznego, które przeszkoliło ponad 10 tysięcy przedsiębiorców w dziedzinie osiągania finansowych przełomów. Osoby, które przeszły przez jego program szkoleniowy dla przedsiębiorców, doświadczyły średnio wzrostu swoich dochodów o 100-400% w ciągu jednego miesiąca po ukończeniu szkolenia. Przełomy te osiągają bez zwiększania zadłużenia.

Raymond stworzył również i opracował materiały telewizyjne o tematyce finansowej dla A.K.P.K. (oddział Banku Centralnego w  Malezji) oraz CIMB Bank – jednej z największych grup bankowych w Malezji. Opracował pierwszy krajowy moduł szkoleniowy dla A.K.P.K., który posłużył do przeszkolenia 120 tysięcy młodych ludzi.

Na przestrzeni lat, dzięki swoim kursom, które skupiają się na fundamentach przełomu finansowego, przeszkolił tysiące osób, co pomogło im zmienić nawyki i styl życia, tak aby osiągać duże cele finansowe.

Raymond Gabriel mieszka w Kuala Lumpur razem z żoną Estherą oraz dwójką dzieci Mią i Norą.

Roberts Liardon

Boży Generałowie – Przebudzeniowcy

Zostań mecenasem polskiego wydania. Zobacz ofertę mecenatu

Boży Generałowie to zbiór biografii najpotężniejszych kaznodziei w historii, którzy rozpalali ogień przebudzenia w narodach i w czasach, w których żyli.

Dołącz do podróży wiary i życia wielkich Bożych generałów między innymi:

  • George Whitefield, którego talent teatralny i nauczanie pełne pasji, nie potrzebowało nowoczesnych udogodnień, takich jak mikrofony, aby docierać do tłumów ponad sześćdziesięciu tysięcy osób.
  • Charles Finney, sceptyczny prawnik, który został ewangelistą. Jego służbę cechowała głęboka modlitwa i moc uzdrowienia.
  • William i Catherine Booth karmili głodnych, walczyli o uwolnienie uwięzionych w handlu seksualnym. Założyli Armię Zbawienia, obecnie największą organizację charytatywną na świecie.
  • Billy Graham, doradca i powiernik jedenastu prezydentów Stanów Zjednoczonych. Głosił do milionów o bezgranicznej Bożej miłości i zbawiennej łasce.

Liardon przedstawiając każdą biografię wykracza poza suche fakty. Wyciąga kluczowe wnioski i inspiracje z życia tych potężnych Bożych wojowników, dzięki czemu możesz się nauczyć jak:

  • wypełnić Boże powołanie nad swoim życiem
  • usłyszeć głos Boga, aby podążać za Jego wskazówkami
  • być prowadzonym przez Ducha BożegoPozwól, aby życie Bożych Genarałów opisanych w tej książce stało się inspiracją dla Twojego życia i ożywieniem Twojej służby!

Roberts Liardon urodził się w Tulsa w stanie Oklahoma. Jest czołowym protestanckim historykiem kościoła. Roberts Liardon założył Roberts Liardon Ministries, wraz z Ambasadą Christian Center, Ministerialnym Stowarzyszeniem Ambasady, Spirit Life Bible College i Operacją 500. Zbudował także Muzeum Historyczne Reformatorów i Przebudzeniowców.

W wieku siedemnastu lat Liardon opublikował swoją pierwszą książkę „I Saw Heaven”, która sprzedała się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy. Do tej pory książki Liardona, w tym seria „Boży generałowie”, sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na ponad sześćdziesiąt języków. Seria Godard Liardona stała się jedną z najlepiej sprzedających się chrześcijańskich serii DVD w historii.

Roberts Liardon jest uznawany na arenie międzynarodowej jako znawca historii kościoła.